İçerenköy Araç Kiralama

ONR Araç Kiralama, 1996 yılında İstanbul İçerenköyde kurumsal firmalara uzun dönem araç kiralama hizmeti vermek üzere faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren güçlü sermayesi, tecrübeli ekibi, geniş araç filosu, sürdürdüğü dürüst ve ilkeli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin tam desteğini kazanmış ve yıllarca şirketinizin veya şahsınızın ihtiyaç duyduğu tüm araçlara Türkiye’nin her yerinde güvenli, yedeklenmek suretiyle devamlı ve satış sonrası hizmet kalitesiyle sorunsuz bir şekilde sahip olmanızı sağlamıştır.

Hedefimiz her zaman hızlı ve riskli büyümek yerine doğru zamanda doğru müşteriyle buluşmak olmuştur. 2.000 i aşkın ve sürekli yenilenen araç filosu ile 7/24 kesintisiz hizmet veren ONR Araç Kiralama’ dan kiraladığınız her araçta size tek kalan sadece keyifli bir sürüş olacaktır.

Araç Kiralamanın firmanıza sağlayacağı avantajları ile beraber ONR Araç Kiralama nın uygun kira koşullarına araç marka ve model seçeneklerini eklerseniz, size tek bir iş düşüyor; firmamızın İçerenköy bölgesindeki ofisine ulaşmak!

Araç modellerini ve fiyatlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Buradan ONR Araç Kiralama ile iletişim bilgilerine bakabilirsiniz!

Bu web sitesi cookie kullanmaktadır.